18 marca 2015

Kate w Brookhill Children's Centre


Dziś Kate odwiedziła Brookhill Children's Centre w Woolwich (czyli części Greenwich w Londynie).
Zdradziła, że narodziny jej drugiego dziecka są planowane na drugą połowę kwietnia. 
Miała na sobie nową sukienkę marki Asos za 35 funtów oraz czarny płaszcz, który co prawda widzieliśmy wcześniej, ale nie było wiadomo z jakiego sklepu pochodzi. Dziś dowiedzieliśmy się, że został zrobiony przez  "prywatnego krawca". 11 komentarzy:

 1. http://www.cosmopolitan.pl/gwiazdy/3386/kate-middleton-zlamala-krolewskatradycje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd oni wiedzą, że jej wypowiedź nie została "zaakceptowana przez sztab ekspertów od PR i protokołu dyplomatycznego" ? ;)

   Usuń
 2. kate urodzi w rocznice slubu..taki bedzie prezent:) czyli porod tuz tuz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może 26, wtedy kiedy moja przyjaciółka ma urodziny ? :)

   Usuń
 3. Czemu te notki takie krótkie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety, nadmiar obowiązków nie pozwala na prowadzenie bloga tak jak bym chciała - potrwa to jeszcze tylko kilka tygodni :)

   Usuń
 4. http://fotokatemiddleton.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://magiaiczarksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda,że nigdy nie spotkam pary książęcej, nie bywam niestety w takich miejscach jak oni, pogratulowałabym szczęścia i udanego małżeństwa, szczerą sympatią darzę zwłaszcza księcia Williama od czasów śmierci Jego mamy i życze mu z całego serca jak najlepszego życia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie mów nigdy :) może kiedyś Ci się trafi być w miejscu gdzie oni będą :) lubię Kate właśnie za to że daje szczęście Williamowi, który przecierpiał trochę w życiu, jest księciem ale straty matki i trochę pokręconego dzieciństwa (sytuacja między rodzicami itp) nie wynagradzają tytuły i inne przywileje rodziny królewskiej, a miłość Kate i to co mu daje jest właśnie taką trochę rekompensatą, cieszę się że William jest szczęśliwie zakochany, Harremu też mogłoby się poszczęścić, fajnie że pokazują światu że jest możliwa taka piękna miłość, że w życiu po złych chwilach przychodzi czas na te dobre :)

   Usuń
 7. Czemu Kate ma lewe udo takie solidne? Na miejscu księcia bałbym się z nią spać.

  OdpowiedzUsuń