16 lutego 2015

Co nowego u Kate?


AKTUALIZACJA:

Dziś w nocy zostało opublikowane oficjalne nagranie Kate!

To już drugie takie nagranie księżnej, tym razem związane z rozpoczynającym się Tygodniem Zdrowia Psychicznego Dzieci, który ma miejsce po raz pierwszy.  Zostało nagrane w zeszłym tygodniu, kiedy Kate w związku ze swoim patronatem nad Place2be była w odwiedzinach w Bethlem and Maudsley Hospital School w Beckenham w hrabstwie Kent.


Na Pudelku pojawił się artykuł dotyczący tego wystąpienia, wraz z przetłumaczonym fragmentem  - można zobaczyć go TUTAJ

- Nikt nie czułby się zażenowany prosząc o pomoc dla dziecka, które złamało rękę. Powinniśmy być tak samo gotowi na wsparcie dziecka, które boryka się z problemami na tle emocjonalnym - mówi księżna Kate w opublikowanym w niedzielę nagraniu. Apeluje, by w trwającym tygodniu zaczęto mówić o kłopotach psychicznych dzieci i młodzieży.

Księżna tłumaczy, że problemy w szkole, strata bliskiej osoby czy przemoc w domu może prowadzić u młodych ludzi do poważnych zaburzeń emocjonalnych. Musimy pomóc młodym ludziom i ich rodzicom zrozumieć, że proszenie o pomoc nie jest oznaką słabości - apeluje Kate.


Pudelek.pl
 Całe przemówienie, w języku angielskim, możecie zobaczyć poniżej:

5 komentarzy:

 1. Lubię słuchać jej głosu, całkiem fajne nagranie :) jakoś tak inaczej Kate wygląda, to na pewno zasługa lekkiej opalenizny, jest też okrąglejsza na buzi, włosy mają też taki ciepły kolor, cały jej wizerunek jest ciepły, fajnie to wszystko podkreśla niebieski kolor sukienki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wygląda- opalenizna robi swoje, nabrała takich zdrowych kolorów i widocznie się zaokrągliła na buzi.
  Podoba mi się jej sukienka, sama bym taką założyła. Wydaje mi się, że w miniony weekend widziałam bardzo podobną, chyba w Promod lub w Mango.
  Czy ktoś z Was wie, gdzie można znaleźć tekst jej wypowiedzi, który został nagrany?

  OdpowiedzUsuń
 3. Napiszę to co napisałam już na innych blogach:
  Inicjatywa ok, coś tam zaczęła robić. Sądzę jednak, ze ma to związek z falą krytyki jaka na nią spada za to wiecznie obijanie się. W sumie musi teraz działać, bo zaraz znów będzie siedzieć w domu.

  Mnie sukienka się nie podoba, zbyt pstrokata. Na zakupy, czy wyjście - ok, ale tutaj kompletnie odwraca uwagę od tego co Kate ma do powiedzenia. Sukienka powinna być w jednolitym kolorze.
  Makijaż jest fatalny, szczególnie ta wieczna kreska pod oczyma i ten cień. Nie sądzę by malował ją profesjonalista i takie są efekty. Jednak jako księżna sama już powinna umieć się umalować, poprawić makijaż a tak wygląda to kiepsko. Ogólnie jakoś staro wygląda. Jak przypomnę sobie zdjęcia Mary z czasów kiedy była mniej więcej w wieku Kate, czy Victorię to niebo a ziemia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysokie kobiety się szybciej starzeją i wyglądają poważniej od kobiet drobnych i niskich . Kate może nie jest miss świata , ale ma w sobie to coś co przyciąga uwagę . Jest w niej jakaś magia, bo nie można od niej czasami oderwać oczu. Może to ludzka wyobraźnia robi ,bo w końcu Kate jest teraz Księżną i wyszła za Księcia. Taka bajka ale w tym przypadku jak najbardziej prawdziwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/pages/Katarzyna-Middleton-Polski-fanpage/439064796250546 - Zapraszam wszystkich na polski fanpage Catherine Middleton :)

  OdpowiedzUsuń