6 grudnia 2014

Plan wizyty Kate i Williama w Nowym Jorku + więcej


Już jutro rozpocznie się wizyta Kate i Williama w Nowym Jorku i Waszyngtonie, w przypadku księcia. W ostatnich dniach został opublikowany dokładny plan książęcej pary:

Niedziela, 7 grudnia:

 Kate i William przylecą do Nowego Jorku. Tego dnia nie mają zaplanowanych żadnych oficjalnych spotkań, więc pojadą do hotelu. Zatrzymają się w hotelu Carlyle na Upper East Side na Manhattanie - w tym samym hotelu zawsze nocowała księżna Diana. 


Tego dnia pojawią się na prywatnej kolacji organizowanej przez American Friends of The Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry. Jest to organizacja non-profit, która ma te same cele i założenia co fundacja Williama, Harry'ego i Kate. Organizacje współpracują, prowadzą wspólne projekty, wspierają się.
Co do zdjęć, powinny pojawić się zdjęcia spod hotelu.

Poniedziałek, 8 grudnia

Tego dnia William poleci do Waszyngtonu, stolicy Stanów Zjednoczonych. Spotka się tam z prezydentem Brackiem Obamą w Gabinecie Owalnym, a później z wice -prezydentem Josephem Bidenem. Nie będzie to pierwsze spotkanie Williama z amerykańskim prezydentem - pierwsze miało miejsce niedługo po ślubie Kate i Williama w Londynie:


William też weźmie udział w konferencji International Corruption Hunters Alliance w World Banku, a następnie wróci do Nowego Jorku.  Tam pojawi się na przyjęciu dotyczącym ochrony przyrody w towarzystwie Hillary i Chelsea Clinton.

Dzień Kate będzie wyglądał inaczej. Księżna zostanie w mieście i najpierw w towarzystwie pierwszej damy Nowego Jorku odwiedzi Northside Centre for Child Development. Później zje lunch w Brytyjskim Konsulacie w towarzystwie Brytyjczyków mieszkających w Nowym Jorku. 

Wieczorem Kate i William razem wezmą udział w meczu NBA - Brooklyn Nets vs Clevland Cavaliers w Brooklynie. 

Wtorek, 9 grudnia

Kate i William pojadą do 9/11 Memorial Museum. Wizyta będzie zapewne bardzo poważna i nie wiadomo czy książęcej parze będzie towarzyszyć prasa. Następnie książęca para odwiedzi siedzibę fundacji CityKids, później weźmie udział w spotkaniu Innovation is GREAT w NeueHouse, później wezmą udział w przyjęciu tej samej organizacji, które będzie miało miejsce w Empire State Building. Natomiast wieczorem wezmą udział w bardzo eleganckiej kolacji, na którą zaproszonych jest 600 osób (między innymi Tom Hanks). Będzie to kolacja z okazji 600lecia uniwersytetu St. Andrews, a odbędzie się ona w Metropolitan Museum of Art. Tutaj powinniśmy zobaczyć piękną, wieczorową suknię!

****************************************


W czwartek Kate wzięła udział w posiedzeniu zarządu, a potem przyjęciu organizacji 1851 Trust, nad którą niedawno objęła patronat. Miało ono miejsce w hotelu Goring - tym samym, w którym księżna, jeszcze jako Kate Middleton spędziła ostatnią noc przed ślubem, w którym przygotowywała się do tak ważnego wydarzenia w swoim życiu i w którym w tym czasie nocowała cała jej rodzina. 
Było to spotkanie prywatne, dlatego nie została zaproszona na nie prasa.

 ****************************************

 Zapraszam do wzięcia udziału w sondzie : )

I czekamy na zdjęcia z Nowego Jorku!


5 komentarzy:

 1. Kate w sukni wieczorowej <3! nie mogę się doczekać ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Plan wizyty wygląda zachęcająco. Mam nadzieję, że będzie dużo zdjęć.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marto piszę do Ciebie w bardzo nietypowej sprawie... :)

  Otóż moja siostra była w Londynie i przywiozła mi gazetę Royal Life, taką jak tu - http://royallifemagazine.co.uk/products/royal-life-issue-12-pre-order/ - dokładnie ten sam numer. Na (nie)szczęście, moja dobra przyjaciółka, która mieszka w Londynie również przysłał mi ten sam numer :) I mam dwa :)
  Nie wyrzucę jednego, bo mi szkoda (dobrej jakości papier, ładna okłada, no i cena - 3.60 Ł - może i niezbyt wysoka, ale już wydana. I najzwyczajniej w świecie nie chcę żeby gazeta wylądowała w koszu.
  Może Ty Marto byś chciała jeden egzemplarz?? Mi dwa takie same do niczego się nie przydadzą. Jakbyś chciała to zrobię zdjęcia środka i Ci wyślę, żebyś sobie zobaczyła czy chcesz. Ale myślę, że to fajna gratka dla fanki księżnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj, bardzo dziękuję za propozycję .
   Może skontaktuj się ze mną poprzez mejla i napisz cenę, a ja zaproponuję Twoją ofertę Czytelnikom? :)

   Usuń