15 grudnia 2014

Gdzie byli ostatnio Kate i George?


W piątek Kate i George byli widziani w londyńskim Hyde Parku, gdzie przez cały grudzień trwa Winter Wonderland.

Coroczna impreza Winter Wonderland to właściwie Bożonarodzeniowy Jarmark z lodowiskiem , Warsztatem Mikołaja i kilkoma karuzelami. Na jednej z nich (z filiżankami, tej widocznej na zdjęciu) w zeszły piątek George bawił się ze swoją mamą. Ubrany w biały kombinezon, bardzo cieszył się z zabawy  na karuzeli, podobno cały czas się śmiał. Obserwator powiedział też, że Kate miała czapkę z daszkiem i w ogóle nie wyróżniała się z tłumu.

Raczej nie pojawią się zdjęcia z tego dnia. Natomiast w połowie tego tygodnia będzie miał miejsce coroczny przedświąteczny obiad u Królowej. Zapewne pojawią się zdjęcia z samochodu, możliwe, że tak jak w zeszłym roku,Kate i William zabiorą ze sobą George'a.

6 komentarzy:

 1. Już jutro - 16 grudnia - "The Duchess of Cambridge will attend a Scout meeting in Bow, London" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że najpewniej nie pojawią się zdjęcia. Pewnie byłyby słodkie.:) Swoją drogą ta karuzela wygląda wspaniale. Sama z chęcią bym z niej skorzystała.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, karuzela wygląda znakomicie :) Mimo, że jestem dorosła to nie miałabym żadnych obiekcji aby się trochę na niej pokręcić :)
  Kto powiedział, że karuzela tylko dla dzieci?? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak sądzę to nowe fotki Kate?:)
  http://www.express.co.uk/news/royal/547121/Duchess-Duke-Cambridge-Kate-William-black-lace-gown

  OdpowiedzUsuń
 5. plac zabaw wygląda wspaniale, małemu Księciu na pewno się podobało:) widać że Kate jak Diana będzie starała się pokazywać dziecku świat zwykłych ludzi:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marto czy na koniec roku istnieje możliwość że zrobisz opracowanie wszystkich stylizacji Kate w 2014 a My wybierzemy 3 najlepsze stylizacje roku?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...