28 października 2014

Nowe zdjęcie Kate i George'a + więcej


Emmma @elou71 TwitterDziś wśród "zwykłych" użytkowników Twittera, zostało znalezione nowe zdjęcie Kate i George'a oraz ich ochroniarz Emmy Probert. 

Zostało zrobione 27 czerwca 2014 roku, prawdopodobnie na placu zabaw w Bucklebury Farm Park [o tym poniżej] , gdzie Emma - która wrzuciła zdjęcie do Internetu, wybrała się na wycieczkę szkolną i miała szczęście zobaczyć księżną z synkiem.

Jak widzimy, Kate jest ubrana sportowo i wygodnie - można rozpoznać szare adidasy firmy Mint Velvet, które widzieliśmy już kilka razy.

****************************************


Jakiś czas temu Adam De Marco i Claire Lennon, zabrali swoją córkę Mię do Bucklebury Farm Park - wielką farmę na której dzieci mogą skosztować życia na wsi. Niestety, zanim dojechali, złapali gumę. Stało się to w pobliżu domu rodziców księżnej Kate - na tyle blisko, że królewscy ochroniarze podeszli do nich, zaniepokojeni dlaczego obcy samochód się tam zatrzymał. Gdy wszystko się wyjaśniło, pomogli oni zmienić panu De Marco oponę i rodzina mogła jechać dalej.

Mieli jednak to szczęście, że chwilę później, z domu państwa Middleton wyjechał samochód, a w nim była Kate, jej mama Carole i George. Zdążyli zrobić im niewyraźne zdjęcie.

Wracając do Bucklebury Farm Park - bardzo prawdopodobne, że zdjęcie, które znajduje się na samym początku tego posta, zostało zrobione właśnie tam. Może wskazywać na to fakt, że Emma, która je zrobiła była tam na wycieczce szkolnej - a na tę farmę chętnie takie wycieczki przyjeżdżają. Poza tym, gdy dziś pojawił się artykuł o 'przygodzie' Adama, Claire i ich córki, ktoś mógł próbować dowiedzieć się o tym czegoś więcej i przez przypadek natrafił na to zdjęcie. Wszystko się ze sobą połączyło : )

****************************************

Jak na razie, nie pojawiły się informacje o nowych wyjściach Kate, ale możemy się jej spodziewać 9 listopada podczas uroczystych obchodów Niedzieli Pamięci.

Podobno Kate, William i George są teraz w Szkocji.
Miłego wieczoru!

10 komentarzy:

 1. Matro ja to Ci współczuję weszłam na blog :http://katethecambrdiges.blogspot.com/ i aż się przeraziłam nie udolna kopia twoich postów. Wielka szkoda że ktoś inny przywłaszcza sobie twoją pracę ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż.weszlam... Ale o czym ona ma pisać, skoro mają bloga o tym samym? Przecież nie zmysli faktów :) poza tym notki Marty są całkiem inne, widocznie nie przeczytałaś dokładnie, bo ja tak :)

   Usuń
 2. Sympatyczne zdjęcia i historia. Fajnie, że choć czasem możemy obejrzeć takie zwyczajne fotki Kate i George'a.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. podobno Catherine i William mają mieć jakieś wyjście 6 listopada. czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma na razie oficjalnie podanych dat następnych wyjść, Kate, możemy się jej spodziewać 9 listopada podczas obchodów Remembrance Sunday :)

   Usuń
 4. Też widziałam informację, że Kate i William mają pojawić się 6 listopada w Wellington Baracks, ale jak na razie to wyjście nie zostało oficjalnie potwierdzone. Niemniej jednak fajnie by było :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. całkiem możliwe - może być tak, że nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale już wszystko jest 'dogadane' i ktoś kto już o tym wie, pracuje np. przy organizacji już to gdzieś opublikował :)

   Usuń
 5. Marto wiesz może czy dokument "william at 30 " jest po polsku gdzieś?

  OdpowiedzUsuń