29 sierpnia 2014

George na spacerze


Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia George'a! Zostały zrobione podczas spaceru z nianią Marią w Ogrodach Kensington. 
Pogoda musiała być deszczowa, ponieważ książę ma na sobie kombinezon przeciwdeszczowy. Czy czegoś Wam ten widok nie przypomina?  Mnie od razu nasunęło się zdjęcie małego Williama w podobnym, zimowym kombinezonie:


Zdjęcia te oraz to, że Kate była w tym tygodniu widziana na zakupach w domu towarowym Petera Jonesa oznaczają, że książęca rodzina przebywa obecnie w Londynie. 
Następne wyjście Kate i Williama już poniedziałek 8 września!

9 komentarzy:

 1. Na tych zdjęciach George wygląda ślicznie. Coraz ładniejszy się robi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie to samo skojarzenie! :D Mały William :D

  Zapraszam na mojego bloga :)
  myheart-mymusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak wiadomo gdzie Kate mogła być widziana. Zamiast w jakiejś pracy stosownej dla Ksieżnej to tylko na zakupach ją wszyscy widzą...

  OdpowiedzUsuń
 4. sliczne sa zdjecia ale w kiepskiej jakosci. skad masz te zdjecia bo nie ma na innych blogach w tym równiez brytyjskich

  OdpowiedzUsuń
 5. No takie trochę niewyraźne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki kochany! <3 Bardzo się zmienił :)

  OdpowiedzUsuń
 7. George jest bardzo tutaj podobny do Williama:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcie wygląda jak obraz olejny,wydaje mi się, że osoba, która robiła zdjęcie stała bardzo daleko i przybliżyła aparatem. Zauważyliście, że George pokazywał rączką i patrzył się w stronę aparatu? jak myślicie czy ktoś tam szedł, czy mały książę jest tak spostrzegawczy? swoją drogą zmienił się, wyrósł :)

  OdpowiedzUsuń
 9. sa nowe zdjecia kate i williama podczas romantycznej kolacji i gdy wychodzili ze stacji metra z lupo!!!!! sa zdjecia na blogu duchess kate.

  OdpowiedzUsuń