2 czerwca 2013

Co nowego u Kate i Williama?

Kitty Royal

William i Harry byli wczoraj widziani w londyńskim klubie meksykańskim "Tonteria", gdzie razem z kolegami uczestniczyli w wieczorze kawalerskim jednego z nich. Podobno William cały czas tańczył do znanego ostatnio utworu "Harlem Shake" : )

Just Jared

Just Jared

Być może był to wieczór kawalerski kolegi Williama, Peregrine'a Hood, który w następną sobotę ożeni się z Sereną  Nikkah, pracującą w "Vogue". Pech chciał, że  Kate i William w kolejną sobotę mogę uczestniczyć w jeszcze trzech innych ślubach (nie licząc ślubu księżniczki Madeleine, na którym bardzo chciałabym ich zobaczyć :)) i dziennikarze DailyMail zastanawiają się który wybiorą ; ). Mogą udać się na ślub wspomnianego kolegi w Wiltshire, ale również na ślub byłego chłopaka Kate Ruperta Fincha z projektantką Natashą Rufus Isaacs w Cirencester lub na ślub Nigeryjki  Emmy McQuiston, która wychodzi za mąż za wicehrabię Weymouth, Ceawlina Thynn i stanie się pierwszą ciemnoskórą markizą, a ślub ten odbędzie się w rodzinnej posiadłości Pana Młodego w Wiltshire. Jest jeszcze ślub Charlotte Goldsmith (możliwe, że jest to ktoś z rodziny Kate, ponieważ to nazwisko, jest panieńskim nazwiskiem Carole) z projektantem Philipem Colbertem we wschodnim Londynie. 

(Oczywiście są to tylko gdybania dziennikarzy, nie mamy pewności, że księżna i książę faktycznie zostali na te śluby zaproszeni, ale to nie znaczy, że nie możemy spodziewać się nowych zdjęć w przyszłą sobotę ;))


Just Jared


************

Pierwszą podróżą w jaką sześciomiesięczny William wyruszył ze swoimi rodzicami, była podróż do Australii. Historia może się powtórzyć, gdyż pojawiły się informacje, że Kate i William mają zaplanowaną w 2014 roku podróż do Australii i Nowej Zelandii, w którą mają zabrać swoje dziecko.  Dla księżnej Diany, była to pierwsza oficjalna, zagraniczna podróż, osobiście dla niej bardzo nieszczęśliwa i stresująca (nie została poinstruowana jak ma się zachowywać, a mąż zostawiał ją na pastwę losu), ale to właśnie tam po raz pierwszy zyskała tak wielką sympatię poddanych i nabrała pewności siebie. Myślę, że to Kate nie grozi ; )************

"Jenny Chen, genetyk z Broad Institute of Harvard-MIT określiła prawdopodobny wygląd dorosłych dzieci Kate Middleton i księcia Williama. W oczy rzuca się przede wszystkim odcień koloru włosów, który potomkowie odziedziczą po księżnej Cambridge. Kolor oczu natomiast odziedziczą po księciu Williamie. Zobaczcie kolejną symulację wyglądu dorosłych dzieci książęcej pary. Podobieństwo jest uderzające, prawda?" www.styl.pl

East News
************

Pamiętajcie, że tylko do 5 czerwca, możecie zgłosić swoją chęć do udziału w zdjęciu Polskich Fanek z gratulacjami z okazji narodzin dziecka dla Kate i Williama. 

************

Kate zobaczymy już we wtorek 4 czerwca podczas uroczystej mszy o 12:00 naszego czasu, z okazji 60 rocznicy koronacji Królowej (Elżbieta II objęła tron 6 lutego 1952 roku, ale koronacja nastąpiła 3 czerwca 1953). Myślę, że Kate wybierze kreację od Sarah Burton, z domu mody Alexandra McQueena, bo kilkakrotnie już wybierała je na tak ważne i uroczyste okazje : ) 

10 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że Kate faktycznie zdecyduje się pójść na któryś ślub:) Byłoby miło zobaczyć ją w tym tygodniu aż dwa razy:) Co do tych symulacji genetycznych, to zawsze biorę je z duuużym przymrużeniem oka;) Dziwi mnie trochę, że przygotowaniem symulacji wyglądu dzieci Kate i Williama zajął się naukowiec pracujący dla tak poważnej i szanowanej uczelni jaką jest MIT. Takie symulacje zwykle robią dziennikarze brukowców;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym zobaczyć ich we dwoje na ślubie, ale myślę że mogą się rozdzielić i Kate może iść do Ruperta Fincha, a William np. na ślub Peregrine'a Hooda...
  Jednak mam nadzieję że wybiorą jeden ślub i pojawią się na nim razem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie sie rozdzila

   Usuń
  2. zobaczymy za niecały tydzień ;)

   Usuń
 3. cieszę się, że trafiłam na tego bloga:) chyba jedyny, na którym ktoś pisze na bieżąco o członkach rodziny królewskiej. czy informujesz o nowych postach ?

  { http://thequeen.blog.onet.pl }

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie reklamuj się.....;P

   Usuń
  2. Przeszkadza Ci to? Bo mnie nie...!

   Usuń
 4. Dokladnie pol roku temu ogloszono ciaze kate!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A fakt! Ale ten czas zleciał, mam wrażenie jakby to było w zeszłym miesiącu! ;)

   Usuń
  2. Strasznie szybko to minęło, więc w sumie poród lada moment :P

   Usuń