14 maja 2013

Jak Kate i William spędzili drugą rocznicę ślubu? + więcej

Kate była dziś na zakupach. Była widziana na Lot's Road, gdzie kupowała dywan oraz w sklepie  Vaughan (jest to sklep z rzeczami dla domu) w Chelsea z dwoma ochroniarzami.
 
************


W brytyjskim magazynie "Hello" został opublikowany o tekst o tym, jak Kate i William spędzili weekend poprzedzający ich drugą rocznicę ślubu.  Gazecie opowiedziało o tym hinduskie małżeństwo Chan i Hash Shingadia, które prowadzi sklep w pobliżu domu rodzinnego Kate. Byli nawet zaproszeni na ślub w kwietniu 2011, na TLC czasami powtarzają program "Kulisy ślubu stulecia", gdzie występują i opowiadają, jak przygotowują się do tego wydarzenia.

Państwo Shingadia przygotowali dla rodziny hinduskie potrawy, dla Kate wegetariańskie curry, co jest ich specjalnością. Pan Hash mówi, że księżna bardzo lubi kuchnię jego żony. Kiedyś Kate przyszła do ich sklepu, kiedy Chan właśnie gotowała. Kate powiedziała, że coś pięknie pachnie i wtedy dostała "trochę do domu".

Państwo Shingadia od wielu lat znają rodzinę Middletonów i mają o nich bardzo dobre zdanie. Kate opisują jako osobę ciepłą i opiekuńczą. Zgodnie mówią, że jest zwykłym człowiekiem, a nie żadną gwiazdą. ; )

************

Kilku projektantó stworzyło kreacje dla Kate. Jeśli, księżna poprosiłaby ich o zaprojektowanie sukienki dla niej, wyglądałyby one tak :

 
Nanette Lepore, Chloé & Lela Rose
Nina Ricci
 
Andrew Gn

Amanda Wakeley, Huishan Zhang & Vera Wang
Alexis Mabille & Nicole Miller
Karl Lagerfeld-Chanel & Donna Karan

***********


Pingwiny, nazwane na cześć Kate i Williama również spodziewają się dziecka! ; )

3 komentarze:

 1. Najfajniejsze sukienki zaprojektowała moim zdaniem Amanda Wakeley:) Poza tym, Marto, bardzo fajna notatka:) Relacje państwa Shingadia pokazują, że Kate i William starają się prowadzić naprawdę normalne życie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-przebila-kate-middleton,nId,967290

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lalla jest piękna, ale jej styl jest bardzo glamour. I widać, że reprezentuje inną kulturę. Mnie bardziej odpowiada styl Kate:)

   Usuń