7 kwietnia 2013

Gdzie Kate i William spędzili Wielkanoc?

Duchess of Cambridge News and views Facebook

Witajcie, mam nadzieję, że miło spędziliście weekend ; )

Właśnie ktoś zamieścił zdjęcie  księgi kościelnej, do której wpisywali się wszyscy, którzy uczestniczyli w Wielkanocnym nabożeństwie w kościele St Cadwalad w małej wiosce Llangadwaladr na wyspie Anglesey. Widzimy tam podpisy Kate i Williama (z wymazanym wpisem miejsca zamieszkania). Przyszli rodzice spędzili zatem spokojne święta w swoim walijskim domu, być może odwiedzili ich rodzice Kate lub Williama. 


Wikipedia
Wyjeżdżam na trzydniową wycieczkę, także najświeższych informacji szukajcie na hrhduchesskate.blogspot.com i na Twitterze

8 komentarzy:

 1. Marto, jeśli można wiedzieć gdzie wyjeżdżasz ? Ze szkoły? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, Kate będzie miała wyjście 23 i 24 kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawa koncówka kwietnia dla obserwatorów Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, zarówno Kate jak i Harry mają dużo wyjść. a 26 kwietnia William, Kate i Harry odwiedzą studio filmowe i wystawę z rekwizytami i scenografią z filmu Harry Potter, brzmi interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, zapowiada się ciekawie :)

   Usuń
 4. Jak myślicie, jest szansa że Kate będzie miała jakieś wyjście w maju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedziała, że chce pracować do czerwca, więc jest jakaś szansa. Dużo na pewno będzie zależeć od tego, jak się będzie czuła ; )

   Usuń
  2. Skoro ma tak dużo wyjść na końcu kwietnia i początku czerwca, to myślę że w maju też będą :) Może niezbyt wiele, ale na pewno ;)

   Usuń