9 marca 2013

Specjalny prezent dla Kate i jej dzieckaWśród bloggerek narodziła się wspaniała inicjatywa, do której chcę Was zachęcić i sama się do niej przyłączyć. Dostałam dziś maila od Alice, autorki bloga http://katetheduchessofcambridge.blogspot.it/

Na blogach i różnych stronach przyglądamy się życiu Kate , a ono to przecież liczne zaangażowania w działalność charytatywną i pomoc dzieciom .  Trzy dziewczyny: Alice (jej blog , Kate the Duchess of Cambridge Italian Blog) , Katia (Duchess of Cambridge News and Views ) oraz Simona ( Like a princess ) postanowiły zrobić specjalny prezent dla Kate i jej dziecka - zebrać i przekazać pieniądze fundacji East Anglia's Children's Hospices , której Kate jest patronką.

Stowarzyszenie EACH zajmuje się dziećmi i młodzieżą, których stan zdrowia zagraża życiu .Zapewnia opiekę i wsparcie chorym i ich rodzinom  w domu, podczas spotkań lub w hospicjach w Ipswich, Milton i Quidenham.  Działalność fundacji obejmuje hrabstwa Cambridgeshire, Essex, Norfolk i Suffolk.

Praca tej organizacji jest godna podziwu i dlatego dziewczęta właśnie jej postanowiły pomóc.
TUTAJ możecie podarować dowloną ilość pieniędzy,  celem dziewczyn jest zebranie 1000 euro. Każdy, kto coś przekaże otrzyma specjalne podziękowanie:

£ 1 - £ 9 specjalne imienne podziękowanie wysłane e-mailem 
£10 - £ 49 specjalna imienna, odręcznie napisana kartka 
£ 50 - £ 99 przypinka w kształcie motyla i  specjalna imienna, odręcznie napisana kartka 
£ 100 - £ 299 malutki wygrawerowany listek, który zostanie umieszczony na rzeźbie Giving Tree Sculputre w ogrodzie hospicjum w Milton, wraz z fotografią  
£ 300 - £ 999 duży wygrawerowany liść, który zostanie umieszczony na rzeźbie Giving Tree Sculputre w ogrodzie hospicjum w Milton, wraz z fotografią 
£ 1000 lub więcej - wygrawerowane jabłko, które zostanie umieszczone na rzeźbie Giving Tree Sculputre w ogrodzie hospicjum w Milton, wraz z fotografią

Kto wie, może sama Kate dołączy się do akcji : )


http://katetheduchessofcambridge.blogspot.it/

9 komentarzy:

 1. Wspaniała i mądra inicjatywa ;) i myślę, że bardzo fajny prezent dla Kate ;) ja bym się na jej miejscu bardzo cieszyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dearest friend, I really want to thank you so so so much for your kindness and for your support! I appreciated it very much. Thank you. Let's keep in touch.
  I send you a big hug

  Thank you

  Alice
  katetheduchessofcambridge.blogspot

  OdpowiedzUsuń
 3. Ranking strojów Kate:

  http://fakty.interia.pl/ranking,pId,1960

  OdpowiedzUsuń
 4. Marta wspieraj takie akcje, ale POLSKICH CHORYCH DZIECI-mało ich jeszcze w POLSCE!!!.Brytyjczycy NAS nigdy w niczym nie wspierali!!! A w szczególności rodzina królewska.CO ZA PARANOJA!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wlasnie
   interesujmy sie naszym krajem,naszym,i dziecmi a nie zagranicznymi
   nasze dzieci tez sa biedne i potrzebuja wsparcie
   gdzie ten patriotyzm
   olac polskie dzieci a inwestowac w brytyjskie
   przykre:(
   Marto,przesadzilas z ta inicjatywa

   Usuń
  2. To nie jest inicjatywa Marty, tylko Alice. Marta jako prowadząca bloga o księżnej Catherine jedynie się dołączyła i jak dla mnie to super sprawa :) Nie widzę powodu, żeby się burzyć. Ta akcja skierowana jest do fanek Kate i ma być prezentem właśnie dla niej. Jak ktoś nie chce to niech nie dołącza i tyle :) Blog jest tematyczny, to i akcja jest związana z tematem. Dla mnie to proste i jakoś nie czuję się tym urażona :)
   Co do polskich dzieci to jak zorganizujecie takie akcja to chętnie dołączymy :))

   Usuń
 5. Jednak pisze w Polskich mediach, że Kate nie zdradziła płci dziecka :)

  http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,13535226,Ksiezna_Kate_jednak_nie_zdradzila_plci_swojego_dziecka_.html

  OdpowiedzUsuń
 6. ten blog wygląda teraz jak ... landrynka :)
  nie podoba mi się oprawa.

  OdpowiedzUsuń
 7. No mi też się nie podoba. :-( Powinnaś to zmienić.

  OdpowiedzUsuń