12 marca 2013

Nowy dom Kate i WilliamaRemont apartamentu 1 A w Pałacu Kensington dla Kate i Williama, który stał pusty od śmierci księżniczki Małgorzaty (2002) , dobiega już końca, a książę i księżna otrzymali już wiadomość o tym, że mogą rozpoczynać kolejny remont, tym razem posiadłości Anmer Hall w hrabstwie Norfolk, który w przyszłości ma być ich wiejską rezydencją.

Jak twierdzi informator Dailymail,  zostaną przeniesione główne bramy o kilkaset metrów, a wokół posiadłości są już sadzone kolejne drzewa i krzewy. Zostanie również wybudowana nowa altana ogrodowa, która ma się znajdować tuż przy kuchni .

Powyższe plany, nie zostały podane do informacji publicznej, ale rzeczniczka West Norfolk Borough Council  mówi, że te plany zostały już zatwierdzone.

Dom ma własny basen i kort tenisowy. W latach 90. rezydencję wynajmowała rodzina van Cutsem'ów , bliskich przyjaciół księcia Karola. To tu często spotykali się potajemnie książę i Camilla Parker Bowles. W dzieciństwie często też przebywał książę William i z pewnością ma stamtąd miłe wspomnienia. 

6 komentarzy:

 1. oni to jednak mają dobrze:) tyle domów i rezydecji... piękne miejsca, jednak zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć o takim domu

  OdpowiedzUsuń
 2. Też chciałabym mieszkać w takim pięknym, wiejskim domku ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dom troszkę podobny do Pałacu Kensington i równie piękny. Który to już ich dom? :D Ciekawi mnie tylko, czy rodzina królewska sfinansuje remont z własnej kieszeni, czy hrabstwo Norfolk się dorzuci?

  OdpowiedzUsuń
 4. Królowa znowu odwołuje spotkania...

  OdpowiedzUsuń
 5. CZY MOGŁABYŚ UZUPEŁNIĆ RUBRYKĘ RODZINA KRÓLEWSKA W POLSKIEJ PRASIE?
  W TWOIM IMPERIUM JEST ARTYKUŁ O KATE O TYM CZY ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA.
  POZDRAWIAM:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to musi być ekstra Kate.Ona ma cudowne życie

  OdpowiedzUsuń