27 lutego 2013

Kate na spacerze w Hyde Parku

WKW Facebook

W poniedziałek Kate spacerowała po londyńskim Hyde Parku ze swoim psem Lupo i jakąś znajomą, prawdopodobnie jest to Trini Foyle, przyjaciółka Kate z czasów studiów) . Można się domyślić, że księżna ma na sobie kożuch L.K Bennet (w którym widzieliśmy ją już wielokrotnie) i kalosze Le Chameau.  Ma też 'trochę' spięte włosy ; )

Ikon Pictures/ Kate w Burlington Arcade w listopadzie 2012

 Stanowiące jeden kompleks Kensington Gardens i Hyde Park to największy park w Londynie. Tereny te należały pierwotnie do Opactwa Westminsterskiego i Pałacu Kensington. Od czasu, gdy zostały udostępnione dla wszystkich, stały się jednym z najpopularniejszych obszarów spacerowo rekreacyjnych stolicy.  Bardziej znana część kompleksu Hyde Park, zyskała światową sławę dzięki Speaker's Corner, w którym bez obaw i cenzury każdy może publicznie swoje poglądy.  Obecnie jednak znacznie większą popularnością wśród londyńczyków i turystów cieszą się okolice sztucznego jeziora Serpentine.


Wikipedia


Poza tym, Kate była widziana w sobotę na zakupach w Bury St Edmunds. 

Bury St Edmunds jest to duchowa stolica hrabstwa Suffolk, gdzie został wzniesiony relikwiarz szczątków św Edmunda (zmarł śmiercią męczeńską w 870 r) . Średniowieczne domy zostały włączone do niezwykłej zachodniej fasady ruin opactwa z XI wieku. Cathedral of St James - rozpoczęta w 1438r, ukończona 400 lat później - stoi obok opactwa. Dickens umieściła Mr Pickwicka w gospodzie The Angel, można do niej dotrzeć, idąc z opactwa przez XIV - wieczną bramę.
(Przewodnik National Geographic)   

bea-uk.blogspot.comMiałam ostatnio w szkole zajęcia ze studentami prawa, którzy mówili o prawie autorskim i Internecie. Postaram się wkrótce o tym napisać, ponieważ jest kilka rzeczy, które są związane z blogami ; )

13 komentarzy:

 1. to jej kumpela Trini Foyle czytalam o tym na vlogu Berishie from Buckingham Palce , Rebeca nie ma takich puszystych włosòw

  OdpowiedzUsuń
 2. To najprawdopodobniej jest przyjaciółka z czasów studenckich - Trini Foyle :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna Kate i bardzo ładny park :D Czekam na nowe wyjście, jeszcze trochę czasu do niego ale jestem cierpliwa :)

  Takie pytanie: Czy to prawda że Pippa dostała kolumnę kulinarną magazynu supermarketu w którym często bywa Kate? Waitrose czy jakoś tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, jest o tym w zakładce "Middletonowie" ;)

   Usuń
  2. Dzięki! Mało spostrzegawcza jestem bo dopiero teraz zauważyłam nową zakładkę. Bardzo dobry pomysł na wprowadzenie takiej! :)

   Usuń
 4. Marto jak bedzie dodana nowa notatka w Twoich zakladkach to informuj nas komentarzem u gory strony nad zdjeciem kate (tam gdzie teraz :Kolejna ciąża w Rodzinie Królewskiej!!!! Sprawdź w zakładce Brytyjska Rodzina Królewska, kto zostanie szczęśliwą Mamą i Tatą w sierpniu : ) tak bedzie najwygodniej i "lepiej niż wykrzykniki"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przylaczam sie do prosby

   Usuń
 5. Kate wyglada jak porzucona :-(
  Ludzie róbcie coś! Piszmy do niej listy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Park jest przepiękny, byłam w nim i chciałabym móc raz jeszcze się po nim przespacerować. A Kate, nawet w kaloszach jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Marto zdejmij już mderacje wtedy będziemy mogły komentować na bieżąco . Przecież zrobiło się tu bardziej kultralnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wlasnie
   juz jest tu spokoj i mozez smialo zdjac moderacje
   utrudnia nam ona komentowanie i dyskusje:( a chcemy byc na biezaco

   Usuń
 8. mam pytanie czy Twoje Imperium nr. 9 jest jeszcze w kioskach ?

  OdpowiedzUsuń