12 lipca 2012

Kate zorganizowała grilla dla dzieci

W Wielkiej Brytanii ludzie od czasu do czasu urządzają sobie barbecue, czyli po prostu grille.
Zrobiła to też Kate jako wolontariuszka Skautów. Razem z grupą małych harcerzy piekła hamburgery i ryby na plaży, niedaleko swojego domu w Walii wczoraj wieczorem.
Kate przygotowała też sama wcześniej różne przekąski dla dzieci.  Możliwe, że nie dowiedzielibyśmy się o tym, gdyby Lee Crimers nie napisałaby na Twitterze: "Tak więc, mój 8-letni brat przyrodni podszedł do domu Kate Middleton na grilla z kolegami ostatniego wieczoru. Myślę, że mogę płakać z zazdrości".

Podobno Kate była świetnym organizatorem i 'szefem' całej imprezy. Sama potrafiła wypatroszyć rybę i  uczyć tego dzieci. I sama zrobiła grilla!
Księżna uwielbia spędzać czas w plenerze z dziećmi. Nie dawno zabrała dzieci z miast do lasu na wycieczkę w hrabstwie Kent, jeszcze wcześniej, razem z Lupo ze Skautami chodziła po lesie niedaleko swojego domu.

Teraz czekamy na czwartek, kiedy Kate pojawi się na wystawie w National Portrait Gallery. Wystawa "road to 2012"przedstawia zdjęcia, które dokumentują przygotowania do tegorocznych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie. Księżna spotka się z twórcami zdjęć jak również ze sportowcami. Więcej o wystawie tutaj


***


Zostało tez zapowiedziane, że Kate i William odwiedza Cambridge "wkrótce"1 komentarz:

  1. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2172457/Kate-Middletons-extreme-makeover-M-S-virtual-beauty-technology-lets-women-try-make-buy.html

    OdpowiedzUsuń