16 lipca 2012

Kate na okładce 'Marie Claire'


Kate pojawiła się na okładce sierpniowego wydania "Marie Claire RPA" . A właściwie niezły fotomontaż z 'jej twarzą'. Ktoś pytał w komentarzach, czy Kate wyraziła na to zgodę - raczej nie pytali ją o zdanie.  Jak dziennikarze tłumacza w artykule : "Byliśmy zainspirowani jej bajkowym ślubem i jej nowoczesnym życiem - dlatego wybraliśmy Kate Middleton na gwiazdę naszej sierpniowej  okładki. [...] (okładka) ma być hołdem dla nowej ikony mody królewskiej."
Kate 'ubrana' jest w kreację Clive'a Rundle'a. Odkąd zobaczyłam to zdjęcie, wydaje mi się, że bazuje na zdjęciach z 16 listopada 2010, a wam?


***

Zostało ujawnione, że William razem z żoną Kate i grupa bliskich przyjaciół obchodził swoje urodziny 2 lipca, w rosyjskiej restauracji 'Marie Vanna' Knightsbridge w Londynie. 

***


Otwarto nową stronę internetową fundacji Księcia Williama, Księżnej Kate i Księcia Harry'ego : http://www.royalfoundation.com/

***

Powstała  strona na Wikipedii, poświęcona sukni ślubnej Kate!


***

Dziś księżna Camilla obchodzi 65 urodziny. Napisałam w zakładce "Brytyjska rodzina Królewska" krótka notkę o niej, a właściwie przepisałam z artykułu z 'Vivy' z 2011 roku ;) W związku z tym, że zbliża się pierwsza rocznica ślubu Zary i Mike'a, mnie nie wtedy nie będzie, więc dzisiaj umieszczę notkę o Zarze (inną niż się spodziewacie ;))

***


Wesele Autumn i Petera w 2008 roku. Na zdjęciu Kate i Chelsy Davy, ówczesna dziewczyna Harry'ego (niektórzy mówią, że Harry prędzej czy później i tak do niej wróci ;D). Pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie, a wy? Widzieliście je już? ;)

19 komentarzy:

 1. Postarzyli ją :/
  I ten kolor włosów niezbyt fajny...ehhh
  Photoshop tak jak umie "poprawić" w tym wypadku niestety...

  OdpowiedzUsuń
 2. i oczywiście lustrzane odbicie ( przedziałek ma z drugiej strony ) dlatego trochę inaczej wygląda

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie to na tej okładce wygląda jak Katie Holmes

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podoba mi się. Ciekawe czy Kate wyraziła zgodę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponieważ nie ma możliwości komentowania w zakładce BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA zostawię swój komentarz tutaj. Notatkę o Kamili czytałam już na inny blogu:) była niestety identyczna:) a jeśli chodzi o Kate na okładce to faktycznie niezbyt udana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też już czytałam tą notkę, ale nie na blogu. Jest to fragment artykułu, który był dostępny na portalu interia.pl i chyba też w jakiejś gazecie :)

   a tak na marginesie to nie wiem czemu wszędzie jest napisane, że Kamila i Karol nie mają ślubu kościelnego, skoro na youtubie można obejrzeć wideo z ich ślubu w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze.

   Usuń
  2. swoimi własnymi palcami przepisałam część artykułu o Camilli z 'Vivy' , (jeszcze sprzed ślubu Kate i Williama) ;DD

   Usuń
  3. Do kas
   W istocie oni nie mają ślubu kościelnego. To nagranie jest z uroczystej mszy zamówionej przez rodzinę królewską w ich intencji. Królowa właśnie tam tylko była na tej modlitwie, nie była na ślubie w ratuszu bo jest głową Kościoła. ;)

   Usuń
  4. fakt poczytałam trochę i rzeczywiście tak było, ale w sumie ta msza dziękczynna wyglądała jak ślub ;)

   Usuń
 6. w jakimś amerykańskim magazynie była cała sesja z wesela Autumn i Petera i tam było dużo zdjęć zarówno Kate jak i Chelsy :)to ostatnie zdjęcie też jest z tej gazety. jak chcesz to mogę poszukać gdzieś w internecie, bo już kilka razy widziałam te zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to poszukaj i wrzućcie je tutaj:)

   Usuń
 7. Też widzę zdjęcie pierwszy raz.
  kas, jakbyś mogła to poszukaj, chętnie sobie i my pooglądamy te zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. http://royalinsight.net/forum/princess-royal-and-family/peter-and-autumn's-wedding-all-articles-and-discussion-here!!/325/

  tutaj na tym forum są posty gdzie wrzucone są linki do wszystkich zdjęć ze ślubu (ze strony photobucket), jest ich bardzo dużo :)

  OdpowiedzUsuń
 9. tu jeszcze kilka najciekawszych zdjęć :)
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/19.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/105.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/74.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/65.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/56.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/83.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/161.jpg zdjęcie całej rodziny :)
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/124.jpg
  http://i185.photobucket.com/albums/x257/randomly_keira/celebrities/Peter%20Autumn%20Wedding/142.jpg

  OdpowiedzUsuń
 10. Autumn i Peter sprzedali zdjęcia ze swojego wesela dla magazynu Hello, co dość zaskoczyło i zszokowało Windsorów, ja widziałam wszystkie zdjęcia i dla mnie więcej na nich jest Kate i Chelsy niż Autumn i Kelly. Kate wyglądała wtedy cudownie a Chelsy jak to Chelsy( nie wiem co Harry w Niej widział )

  OdpowiedzUsuń
 11. myślicie, że do końca wakacji dojdziemy do 100 000 odwiedzin???

  OdpowiedzUsuń
 12. http://royalinsight.net/forum/duke-and-duchess-of-cambridge/does-prince-william-%27regret%27-being-%27tied%27-to-kate-middleton/

  tu jest jakiś wątek o tym że william żałuje związku z Kate? jeśli któraś dobrze zna angielski mogłaby troszkę przeczytać i pokrótce przetłumaczyć?
  pliss:)

  OdpowiedzUsuń
 13. ogólnie tu jest napisane, że miesiąc miodowy się skończył, i że związek Kate i Williama wydaje się być beznamiętny i w ogóle nudny, a William zazdrości Harremu jego kawalerskiego życia :)
  i jeszcze o tym, że od Williama oczekuje się, że natychmiast spłodzi potomka, ale Kate nie chce zachodzić w ciąże, żeby nie zepsuć swojej super figury i nie stracić tytułu "ikony mody", ponieważ z dzieckiem na ręku nie można być już glamur :)William i Kate spędzają razem mało czasu, bo on woli imprezować z kumplami a Kate woli planować kolejne stroje :)

  i później w komentarzach, osoby na forum zastanawiają się, czy można wierzyć informacjom, które pochodzą ze strony "hollywoodnews" ;) ogólnie wszyscy podchodzą raczej sceptycznie do tego newsa.

  ktoś też słusznie zauważa, że William i Kate zachowują się jak normalna para po 10 latach związku, a opinia publiczna oczekuje od nich, że będą zachowywać się jak "nowozakochani"

  OdpowiedzUsuń
 14. aha:) dzięki za tłumaczenie:)

  OdpowiedzUsuń